
| TGB BR1 303RS | |
|---|---|
| silnik | jednocylindrowy, dwusuwowy z automatycznym smarowaniem |
| pojemność | 49,0 cm3 |
| moc | 5,13KM (3,77kW) / 6500 obr |
| moment obrotowy | 4,19 Nm / 5800 obr |
| prędkość maksymalna | 45 km/h |
| pojemność zbiornika paliwa | 6,8 l |
| hamulce | hydrauliczny tarczowy / bębnowy |
| rozrusznik | elektryczny / nożny |
| sprzęgło | automatyczne |
| skrzynia biegów | automatyczna |
| przeniesienie napędu | pasek zębaty |
| koła | 120/70-12''AL lub 130/60-13''AL |
| masa własna | 92 kg |
| dopuszczalna masa całkowita | 242 kg |
| liczba miejsc | 2 |
| zużycie paliwa średnie | 3,95l / 100 km |
| cena detaliczna | 6600 PLN |