
| TGB BFI F409 | |
|---|---|
| silnik | jednocylindrowy, dwusuwowy z automatycznym smarowaniem |
| pojemność | 49,0 cm3 |
| moc | 5,13KM (3,77kW) |
| moment obotowy | 4,19 Nm / 5800 obr |
| pojemność zbiornika paliwa | 6,8 l |
| hamulce | hydrauliczny tarczowy / bębnowy |
| rozrusznik | elektryczny / nożny |
| sprzęgło | automatyczne |
| skrzynia biegów | przekładnia bezstopniowa |
| prędkośc maksymalna | 45 km/h |
| koła | przód 120/70-13'', tył 130/70-13''AL |
| masa własna | 96 kg |
| dopuszczalna masa całkowita | 249 kg |
| zużycie paliwa średnie | 3,95l / 100 km |
| cena detaliczna | 7100 PLN |