
| TGB GE5 AKROS Tec | |
|---|---|
| silnik | jednocylindrowy, dwusuwowy z automatycznym smarowaniem |
| pojemność | 49,0 cm3 |
| moc | 5,13KM (3,77kW) / 6500 obr |
| moment obrotowy | 4,19 Nm / 5800 obr |
| pojemność zbiornika paliwa | 5,3 l |
| hamulce | hydrauliczny tarczowy / bębnowy |
| rozrusznik | elektryczny / nożny |
| sprzęgło | automatyczne |
| skrzynia biegów | automatyczna |
| prędkośc maksymalna | 45 km/h |
| koła | 120/70-12''ST |
| masa własna | 84 kg |
| dopuszczalna masa całkowita | 234 kg |
| zużycie paliwa | od 2,8 l do 4,3 l / 100km |
| cena detaliczna | 5800 PLN |