
| TGB BH1 101S Orion | |
|---|---|
| silnik | jednocylindrowy, dwusuwowy z automatycznym smarowaniem |
| rozrusznik | elektryczny / nożny |
| pojemność | 49,5 cm3 |
| moc max | 3,7KM / 6500 obr.(2,63kW) |
| pojemność zbiornika paliwa | 5,3 l |
| prędkość maksymalna | 45 km/h |
| hamulce | przód - hydrauliczny tarczowy ,tył - bębnowy |
| sprzęgło | automatyczne |
| skrzynia biegów | automatyczna |
| koła | 120/90-10''ST lub 120/70-12''ST |
| masa własna | 81 kg |
| dopuszczalna masa całkowita | 231 kg |
| zużycie paliwa średnie | 3,95 l / 100km |
| cena detaliczna | 5 400 PLN |