
| HMA50 Gizmo | |
|---|---|
| silnik | jednocylindrowy, dwusuwowy |
| pojemność | 49,0 cm3 |
| moc | 1,8 kW (2,5 KM) / 4500 obr/min |
| pojemność zbiornika paliwa | 3,5 l |
| maksymalna prędkość | 45 km/h |
| masa własna | 54 kg |
| dopuszczalna masa całkowita | 204 kg |
| liczba miejsc | 2 (dwa) |
| zużycie paliwa | od 1,7 do 2,6 l /100 km |
| hamulce | bębnowy / bębnowy |
| rozrusznik | nożny |
| sprzęgło | automatyczne |
| skrzynia biegów | przekładnia bezstopniowa |
| koła | 2,5-16 |
| układ smarowania | mieszankowy |
| cena detaliczna | 2950 PLN |