
| JC50Q-5 Zuch [replika Hondy DAX] | |
|---|---|
| silnik | jednocylindrowy, czterosuwowy |
| pojemność | 49,5 cm3 |
| moc | 1,6 kW (2,2KM) |
| rodzaj zapłonu | CDI |
| maksymalna prędkość | 45 km/h |
| ciężar własny | 75 kg |
| dopuszczalna masa całkowita | 230 kg |
| zużycie paliwa (średnie) | 2,9l/100km |
| pojemność zbiornika paliwa | 2,5 l |
| hamulce | hydrauliczny tarczowy / bębnowy |
| rozrusznik | nożny |
| sprzęgło | odśrodkowe-cierne |
| skrzynia biegów | mechaniczna, trzybiegowa |
| koła | 3,50-10 |
| układa chłodzenia | powietrzem |
| rodzaj paliwa | benzyna bezołowiowa-LO95 |
| liczba miejsc | 2 (dwa) |
| cena detaliczna | 4190 PLN |